Юних ковельчан з новоріччям привітали німецькі благодійники

Юних ковельчан з новоріччям привітали німецькі благодійники

Волинь

 У Ковелі з доброчинною місією перебуває делегація з німецького міста-партнера Вальсроде-  представники благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” на чолі з його головою Міхаелем Хааке. Про це йдеться на сайті Ковельради.

 27 років поспіль юні ковельчани з малозабезпечених, багатодітних сімей їздять на відпочинок у це німецьке  місто. За словами  Міхаеля Хааке, у Вальсроде готуються влітку знову зустріти ковельських школярів.

У ці новорічні дні гості з Німеччини традиційно привезли гостинці юним ковельчанам, які там відпочивали. 80 пакунків напередодні Різдва вручили дітям пільгових категорій. 

 Представники благодійного товариства також побували в громадській організації «Реабілітаційний центр», дитячих садках №6 та №7, відділенні стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування.

 Їх радо зустріли  родини, діти з яких відпочивали у Вальсроде. Також їх вітав фольклорний гурт «Намисто», який  виступав у цьому місті.

З ініціативи організації «Допомога дітям Ковеля» з 1999 року у Вальсроде щоліта гостює півсотні дітей з малозабезпечених родин, сиріт та напівсиріт.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×