Волинські спортсмени привезли шість медалей з чемпіонату України

9 квітня 2021, 19:12
0
0
0

Волинські спортсмени, учасниці та учасники команди Volyn Strength, привезли шість нагород із чемпіонат України з жиму лежачи.

Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Спортивний захід завершився 9 квітня у Хмельницькому.

"Золоту" медаль у ваговій категорії 47 кілограмів здобула Оксана Мотрунчик. Дівчина виконала норматив майстра спорту України, віджала штангу вагою 102,5 кілограма та встановила рекорд України.

Ще одну "золоту" медаль виборола Оксана Ведмідь у ваговій категорії 52 кілограми. Спортсменка встановила рекорд України – виконала жим лежачи з вагою 143,5 кілограми. Срібною призеркою стала Софія Бабіляс у ваговій категорії 69 кілограмів, підкоривши штангу вагою 110 кілограм.

Чемпіоном України став також Михайло Малкуш у ваговій категорії 59 кілограмів із результатом 180 кілограмів.

Серед ветеранів другої вікової групи у ваговій категорії 105 кілограмів став чемпіоном України та абсолютним чемпіоном України серед ветеранів М2 Сергій Деняк. Третє місце посів Тарас Гринь у ваговій категорії 74 кілограми з результатом 200 кілограм.