Луцький автозавод виграв тендер на постачання тролейбусів у Херсон

Луцький автозавод виграв тендер на постачання тролейбусів у Херсон

Волинь

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» (Луцьк) виграло тендер на постачання чотирьох 12-метрових тролейбусів для міського комунального підприємства «Херсонелектротранс». У конкурсі брали участь чотири підприємства, і пропозицію луцького автозаводу визнали найкращою. Згідно вимог тендеру, ці тролейбуси мають бути поставлені до кінця 2018 року. При виробництві тролейбусів, підприємство буде використовувати українські та європейські комплектуючі, але в пріоритеті звичайно ж будуть вітчизняні аналоги. Про це йдеться у повідомленні компанії «Богдан Моторс».

Згідно умов тендеру, луцький автозавод організує навчання для працівників тролейбусного депо Херсона з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту нового типу тролейбуса.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!