У Луцьку відкрився Музей сучасного українського мистецтва

У Луцьку відкрився Музей сучасного українського мистецтва

Волинь

У культурно-розважальному центрі «Adrenalin City» відкрився приватний Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Родина планує збудувати музейну інституцію найвищого рівня, яка є поки що єдиною у своєму роді. Захід розпочали завідувач художнього музею у Луцьку Зоя Навроцька та родина Корсаків. На відкриття музею завітало чимало відвідувачів та поціновувавчів мистецтва.

Музейний комплекс має площу 3,5 тисячі квадратних метрів. Є постійна та змінні експозиції, розміщені у 12 залах. У музеї представлені Львівський модернізм 1930-1960-х років, неомодернізм Тернополя, Івано-Франківська та Львова 1980-1990-х років, альтернативні об’єднання Києва 1960-1990-х років, герметичні кола Львова, Луцька та Ужгорода 1970-х років. Постійна експозиція покликана досліджувати генезу сучасного українського мистецтва та показує джерела виникнення його напрямків. Змінна ж представляє твори провідних вітчизняних та зарубіжних митців, реалізує освітні програми. Також передбачена можливість для митців продавати твори. На разі, у музеї представлено понад 800 арт-об’єктів – живопис, графіка, скульптура, інсталяції, відео- та аудіоарт. Загалом слід відзначити використання нових технологій у представлені творів мистецтва.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків працюватиме щоденно з 12:00 до 20:00. Вартість квитка – 30 гривень, для школярів, студентів та пільговиків – 15. У середу переглянути експозицію можна безкоштовно, а в п’ятницю з 18:00 вільний вхід для молоді.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×