Як забезпечуватимуть житлом волинських військових

Як забезпечуватимуть житлом волинських військових

Волинь

Депутати Волинської обласної ради звернулися  до Міністра оборони України щодо будівництва житла для військовослужбовців на території колишнього військового містечка у Ковелі. Отримали відповідь з Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України, -повідомляє прес-служба Волиньради.
"Фонди вивільненого військового містечка №24 на вул. Шевченка, 32 в  Ковелі Волинської обл. плануються для подальшого розміщення новостворених військових частин, (підрозділів) або військових частин (підрозділів), що передислокуються.
Тому розгляд питання щодо безоплатної передачі фондів  вивільненого військового містечка у комунальну власність місцевих органів самоврядування та питання житлового будівництва на території цього  військового містечка… для забезпечення житлом військовослужбовців ЗСУ є передчасним, - йдеться у листі військового відомства.
Довідково. «Проектом Перспективного плану забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей за бюджетні кошти у 2018 році Міністерством оборони України у Волинській області передбачено власне будівництво (реконструкція) 44 квартир у м. Володимирі-Волинському, будівництво гуртожитків на 224 кімнати у м. Луцьку, придбання 30 квартир на вторинному ринку та на умовах пайової участі", - про це повідомив начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, полковник    Олег Галушко.

 

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Андрій
    6 грудня 2018, 09:38 - Відповісти
    0
    Ви хоть фото підібрали б нормальне. А то на Вашому фото військовослужбовець ЗС РФ... Війна іде вже 5 рік, а тут така нестиковка...

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×