Робота з екраном монітора та її вплив на зір
Актуально

Робота з екраном монітора та її вплив на зір

27 липня, 17:03
0
0
Сподобалось?
0

Ще в 1998 році в США був введений новий термін - «Комп'ютерний зоровий синдром». Вважається, що цей синдром проявляється у 40% людей, які працюють на ПК, і періодично - у 92% користувачів.

Так, сьогодні без ПК неможливо уявити наше життя. Вони практично всюди і допомагають нам вирішувати робочі питання, знайти потрібну інформацію, провести дозвілля в соцмережах. І так цілими днями, які плавно перетікають в місяці. Часто ми навіть не замислюємося про те, якої шкоди можуть принести комп'ютери нашому здоров'ю.

Більшість постійних користувачів ПК починають скаржитися на дискомфорт вже через 4 години, і практично всі - через 6 годин роботи за екраном монітора. В основному, це скарги на почервоніння, сльозотечу, почуття «піску» в очах, двоїння перед очима, швидку стомлюваність, зниження гостроти зору. Наші очі рано чи пізно починають втомлюватися.

Виправити цю ситуацію можна і потрібно.
Дотримуйтесь правил роботи з ПК: правильно організуйте робоче місце, робіть 10-хвилинні перерви, переводите погляд на об'єкти вдалині, опануйте спеціальну гімнастику для очей.

Також необхідно підтримувати організм вітамінами і нутрієнтами, які дуже важливі для наших очей.

Якщо ваша робота неможлива без комп'ютера, а це - 100% так, то вчасно підтримати і покращити гостроту зору допоможе комплекс ОКО-ХЕЛС, створений на основі вітамінів, лікарських рослин, амінокислот і антиоксидантів.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися