Занедбані і в антисанітарії: життя дітей з проблемних сімей на Волині
Волинь

Занедбані і в антисанітарії: життя дітей з проблемних сімей на Волині

7 липня 2020, 15:50
0
0
Сподобалось?
0

Для перевірки умов проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку у Ківерцівській міській раді, здійснили виїзд у Сокиричівський старостинський округ.

Під час виїзду відвідали кризові родини, в яких виховуються малолітні діти, в тому числі новонароджені, повідомляють у Ківерцівській міськраді.

За результатами обстеження з’ясували, що деякі батьки мають проблеми залежностей, неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, нехтують санітарно-гігієнічними нормами проживання, що може призвести до проблем зі здоров’ям, вихованням та розвитком дітей.

У ході соціальних відвідувань членам сімей надали ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, шляхів подолання конфліктів, вікових особливостей розвитку дітей, ролі сімейного оточення на їх соціалізацію; провели роз’яснювальну роботу щодо необхідності беззаперечно виконувати рекомендації лікарів-педіатрів та дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання. Батьки також були попереджені про правові наслідки безвідповідального батьківства.Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися