У 35 уже бабуся: патрульна з Житомира стала мамою для 13-ти дітей
Житомирщина

У 35 уже бабуся: патрульна з Житомира стала мамою для 13-ти дітей

29 серпня, 12:00
0
0
Сподобалось?
0

У Житомирі проживає 35-річна Світлана Зіляк, яка, незважаючи на свій вік, стала мамою для 13-ти дітлахів, трьох своїх і 9-ти прийомних. Професію обрала незвичайну – поліцейський. 

Про це йдеться на сайті "Огляд"

В юні роки Світлана отримала освіту економіста, а потім влаштувалася на роботу дизайнером. Дівчина жила як всі, завела сім’ю, наpoдила дітей. Але почуття того, що вона здатна на щось більше, не покидало її.

Одного разу Зіляк дізналася, що йде новий набір в поліцію. Тоді дівчина зрозуміла, що це саме те, що їй хочеться. Вона вирішила вступити до лав охоронців закону.

Світлана виглядає дуже тендітною, милою і доброю дівчиною. Але це не заважає їй нарівні з чоловіками-поліцейськими стояти на сторожі порядку і затримувати злочинців, які вирішили порушити закон.

А ще 35-річна жінка-поліцейський виховує 13 дітей. А почалося все з тpaгедії, коли в 27 років вона дізналася, що її сестра з чоловіком загuнули в авapії. Щоб племінників не забрали в дитячий будинок, Світлана вирішила, що сама їх виховає. Тим більше що досвід зі своїми дітьми у неї вже був.

Так жінка стала багатодітною мамою. Трохи пізніше її сім’я поповнилася ще на трьох дітей, яких Світлана забрала з вулиці. Потім Зіляк взяла під своє крило сусідських дітлахів-безпритульників, яких виховувала одинока і хвoра бабуся. А ще двоє малюків потрапили до неї з проблемної сім’ї.

В результаті Світлана стала мамою для 13 дітей. Жінка каже, що до всіх ставиться однаково і ніколи не ділить дітей на своїх і чужих, вони всі для неї рідні.

Місцева влада допомогла родині з житлом, в якому тепер живе мати-героїня і 9 її дітей. Решта вже завели свої сім’ї і переїхали в власне житло. А одна з прийомних дочок навіть зробила Світлану бабусею, подарувавши їй внучку.

Вчинок звичайної дівчини з Житомира дійсно гідний поваги. Незважаючи на юний вік, вона не побоялася взяти на себе тягар відповідальності і подарувати надію на майбутнє 10 прийомним дітям.

«Ми всі живемо дружно. Я рада, що у нас така велика і міцна сім’я і що діти, які залишилися без батьків змогли знайти нову маму, в моїй особі», — поділилася жінка.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися