Суд Лондона арештував міжнародні активи Коломойського і Боголюбова

Суд Лондона арештував міжнародні активи Коломойського і Боголюбова

Україна

19 грудня Високий Суд Лондона видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського та Боголюбова, та шістьох компаній, які їм ймовірно належать або знаходяться під їхнім контролем. Відповідне рішення було прийняте відповідно до позову ПАТ КБ «ПриватБанк» проти своїх колишніх власників та керівників – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

«Наказ про арешт активів було видано на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що пани Коломойський та Боголюбов вивели з банку майже 2 мільярди доларів США шляхом проведення низки незаконних операцій. В їх результаті кошти переводились на компанії, які їм таємно належали або знаходились під їхнім контролем. Шляхом цього судового процесу ПриватБанк планує повернути кошти, сума яких, разом з процентами, складає понад 2,5 мільярда доларів США», – йдеться у повідомленні прес-служби ПриватБанку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!