У Ковелі під час святкування масово отруїлись люди

У Ковелі під час святкування масово отруїлись люди

Волинь

У Ковелі після родинного святкування в одному із закладів громадського харчування виник спалах  гострої кишкової інфекції.

Про це повідомляють на сайті Волинського обласного лабораторного центру.

За медичною допомогою станом на 11 червня  вже звернулось  13 осіб, з них 2 дітей,  з симптомами харчового отруєння. За результатами медичного огляду хворим встановлено діагноз "Гострий гастроентероколіт". Стан хворих середньої важкості.

Під час епідеміологічного розслідування для проведення бактеріологічних, вірусологічних, фізико-хімічних лабораторних досліджень відібрано проби харчових продуктів, питної води, змиви з обладнання, посуду, інвентарю на харчоблоці харчової потужності, обстежено персонал та контаткних осіб.  Лабораторні дослідження біоматеріалу від хворих та декретованих осіб, а також зразків навколишнього середовища  тривають.

Для  вжиття заходів  та остаточного визначення причини та  обставин отруєння людей   залучено Держпродспоживслужбу  Ковеля.  Очікують результатів державного   нагляду дотримання  санітарного законодавства та законодавства в сфері безпечності харчової продукції.

Епідеміологічне  розслідування триває

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×