З 1 червня мають бути заблоковані «ВКонтакте», «Олноклассники», сервіси «Яндекс», «Mail.ru», заборонено використання бухгалтерії «1С»

З 1 червня мають бути заблоковані «ВКонтакте», «Олноклассники», сервіси «Яндекс», «Mail.ru», заборонено використання бухгалтерії «1С»

Україна

Сьогодні Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти російських компаній та людей. Загалом мова йде про 1128 фізосіб та 468 юросіб. До переліку потрапили соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники», компанія «Яндекс» та її сервіси, поштовий сервіс «Mail.ru», розробники комп’ютерного антивірусного забезпечення «Лабаторія Касперського», «Доктор Веб» та товариство «1С», яке спеціалізується на розробці ПЗ ділового призначення.

Також серед російських компаній, які підпали під санкції,  низка російських авіакомпаній, телекомпанія «НТВ», фінустанови, підприємства оборонного характеру.

Повний список осіб та підприємств, які потрапили під обмеження, можна переглянути на офіційному сайті Президента під текстом указу.

Водночас в Інтернет Асоціації України уже встигли заявити, що швидко виконати санкційні вимоги щодо блокування російських ресурсів на даний момент неможливо технічно.

Голова асоціації Олександр Федієнко каже, що для цього провайдерам може знадобитися час і великі кошти на переобладнання.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!