Волинянин через Інтернет продавав фальсифіковані ліки, цигарки та алкогольні напої

Волинянин через Інтернет продавав фальсифіковані ліки, цигарки та алкогольні напої

Волинь

Ковельським відділом поліції проведено санкціонований судом обшук в оселі мешканця Ковеля, який упродовж 2017-2018 років протиправно реалізовував лікарські засоби іноземного виробництва, що не зареєстровані в установленому законом порядку на території України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зареєструвавши веб-сторінку в мережі Інтернет та розмістивши на ній фото асортименту медичних препаратів білоруського, єгипетського і японського виробництва, чоловік брав замовлення на купівлю цих ліків та після оплати замовником на банківську картку доставляв замовлення  покупцеві.

Медичні препарати завозилися на територію України з порушеннями митних правил, без сплати митних платежів, без реєстрації в Міністерстві охорони здоров’я у відповідності до чинного законодавства України.

В оселі ковельчанина під час  обшуку виявлено і вилучено близько ста упаковок та півтисячі ампул лікарських засобів іноземного виробництва, а також нотатки і поштові накладні, що свідчать про його незаконну діяльність. 

Окрім того,  вилучено також майже 7 тисяч пачок цигарок іноземного виробництва без будь-яких марок акцизного податку та контрафактні алкогольні напої.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Триває досудове розслідування.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!